m

Lent Term 2017

 

COLLEGE PREFECTS

Head of School: Dan Richardson

Prae Schol (Lent): Georgia McGrath

Prae Schol (Michaelmas): 

 

HEADS OF HOUSES 

Carr................................Charlie Vickers
Propert........................Tom Booker
Crawfurd........................Zena Giwa-Osagie             Raven..........................Eva Smiley
Fayrer.............................Toby Howarth     
Robinson....................Alex Bitzakidis
Forest.............................Fraser PriceRosebery....................Emma Morgan
Granville.........................Logan Didier        White...........................Lyn Sze Ng
Holman...........................Adam CauserWilson.........................Sophia Acción Barr

  

SCHOOL OFFICERS

Head Sacristan......Brendan HoPresident of the ECEES.....Joseph Kendall
Chapel Choir Prefect........Anisha Chana CCF RAF Section.....Aiden Findlay
Orchestra Leader....Giles Malone
CCF RN Section...
Editors of The Epsomian.....Lara Wildenberg, Genevieve Norris
CCF Army Section....Toby Howarth
Lord Rosebery Lecture Series Committee......Rachel Soobiah, Aiden FinlayDance Leader...Lucy Marquand

  

CAPTAINS OF GAMES

Athletics (b)...................Logan Didier, Jacky Liu
Rugby (b).......................Callum Torpey
Athletics (g)...................Lucy Marquand
Rugby (g).......................Rachel Soobiah
Badminton.....................Matthew Ng
Sailing............................Zoe James
Basketball......................Brendan Ho, Jacky Liu
Squash (b)......................Cornelius Lee
Cricket (b).......................Squash (g)......................
Cricket (g).....................Swimming (b).................Nick Phizackerley
Cross Country (g) .........Lucy Marquand
Swimming (g).................Georgia McGrath
Fencing........................Target Rifle....................Nickolai Beloussov
Football...........................Jake Brocklesby
Target Rifle Smallbore.....
Golf (b)............................William NobleTable Tennis....................
Golf (g)............................Tennis (b).......................Adam Causer
Hockey (b).......................Tennis (g).......................Emma Morgan
Hockey (g).......................Mia Bradford
Volleyball (b)...................Marco Tao
Netball.............................Georgia McGrathVolleyball (g)...................Jamie Ng
Rounders.........................Heather Correia-Guntert